Stwierdziłem, że nie odpuszczę sobie tego i wrzucę serię Twittów na temat mężczyzn. Ich suwerenny wybór spotkał się z agresją, pogardą i nienawiścią lewicowych środowisk. Oto kilka z nich, które warto zobaczyć. 

Ostatnio pisałem w męskim vademecum wyborczym, że mężczyźni, zwłaszcza młodzi, spotykają się z napiętnowaniem ze względu na swoje osobiste wybory polityczne. Niezależnie od tego, jakie one by nie były, nie powinien być to powód do ich obrażania czy piętnowania. A jednak! Część osób o sympatiach lewicowych postanowiło publicznie zaatakować mężczyzn, dając upust swojej seksistowskiej pogardy wobec nich.

1. Nie podoba się wybór młodych mężczyzn? Dajmy im łatkę homofobów, faszystów i szowinistów

 2. Ktoś ma inne poglądy niż ja? Co za głupek! 

3. Ach ci wstrętni faceci, co z tego, że na PiS głosowały kobiety dokładnie w takim samym stosunku co mężczyźni? Musi nam pasować do narracji! 

4. To prawda, dokładnie dlatego mężczyźni głosowali na PiS. Żeby kobiety trzymać przykute do łóżka i nakazywać im rodzić dzieci, jak w Opowieści Podręcznej

5. Przynajmniej nazwa konta adekwatna do treści przez nią wypisywanych

6. Shame on you 🙁 

7. Jaki kraj, taka Jane Goodall

8. Może dlatego, że nie każdy jest ideologicznym fanatykiem jak ty, który każdego człowieka z innymi poglądami oddziela grubą kreską? 

BONUS! Polecam ten post na Facebooku, a zwłaszcza komentarze. Tak właśnie wypowiadają się „piewczynie” równouprawnienia i szacunku do drugiego człowieka. 

Narodowcy w polskim parlamencie? To dzięki głosom młodych wyborców partia Korwina-Mikke znajdzie się w sejmie – równo…

Opublikowany przez Dziewuchy Dziewuchom Niedziela, 13 października 2019

Mężczyzna racjonalny

Czy jesteś wystarczająco pewny siebie, żeby jak prawdziwy mężczyzna przyjąć odtrącenie na klatę, uśmiechnąć się nonszalancko i wrócić po więcej?
Czy może uciekniesz, odcinając się od reszty świata za wygodnym buforem?
Przekonaj się!