21 Convention to wyjątkowa inicjatywa, która gromadzi najlepszych autorów amerykańskiej Manosfery. W lipcu wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w Polsce!

Dziesiątki autorów, setki słuchaczy i tysiące widzów na YouTube oto wyniki, którymi może pochwalić się inicjatywa znana jako 21 Convention. Pomysłodawcą i prezesem wydarzenia jest Amerykanin Anthony „Dream” Johnson, który w kwietniu tego roku odwiedził nas w Warszawie.

Rollo Tomassi, Jack Donovan, Cobra Tate, Richard Grannon, Goldmund Unleashed to tylko kilka imion spośród wszystkich osobistości, które udzielą wystąpień w Warszawie. Ideami, które przyświecają prowadzącym wydarzenie, są walka o właściwą definicję męskości oraz pomoc mężczyznom zagubionym we współczesności. 21 Convention to nie tylko wykłady i przemówienia, dla uczestników zostały przewidziane warsztaty, w których trakcie będzie można wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce oraz osobiście porozmawiać z autorami!

Polscy uczestnicy zainteresowani wzięciem udziału w 21 Convention mogą skorzystać z kodu rabatowego! Poniżej znajdziecie instrukcję wyjaśniającą jak z niej skorzystać.

Żeby skorzystać ze zniżki w wysokości -40% należy:

  1. W trakcie rejestracji podać hasło „POLSKA21”.
  2. Po otrzymaniu maila weryfikacyjnego należy udowodnić miejsce zamieszkania w Polsce.

To takie proste   : )

W trakcie pobytu w Warszawie nasi przyjaciele zza oceanu udzielili wywiadu dla blogu True Transient, w którym podzielili się przemyśleniami o naszym kraju oraz opowiedzieli o różnicach między Polską a Stanami Zjednoczonymi (napisy dostępne po polsku).

Zachęcamy Was do śledzenia oficjalnego kanału 21 Convention. Ze wszelkimi dalszymi informacjami na temat wydarzenia możecie zapoznać się na stronie 21 Convention. Liczymy, że spotkamy się wspólnie 18 lipca w Warszawie!