Kanadyjska posłanka Rachel Harder ostro skrytykowała w parlamencie premiera Justina Trudeau za jego mizoandryczne stwierdzenia podczas szczytu G-20 w Argentynie.

Są istotne wpływy płciowe, jeśli weźmiemy pod uwagę budowlańców pracujących na obszarach wiejskich. Mają oni (negatywny) wpływ na społeczeństwo, gdyż są w większości mężczyznami. – mówił Trudeau na szczycie G-20 w Argentynie.

Odpowiedziała mu jego rodaczka z partii konserwatywnej w kanadyjskim parlamencie:

Na szczycie G-20 premier mówił o „społecznych wpływach”, jakie budowlańcy mają na obszarach wiejskich. Zasugerował on, że ciężko pracujące „niebieskie kołnierzyki” są niebezpieczni i stanowią zagrożenie dla naszych dobrze prosperujących społeczności wiejskich. Mam kilku takich mężczyzn w moim okręgu i chciałabym powiedzieć, jaki mają oni wpływ na nasz region — zostawiają napiwki w naszych restauracjach, zakładach fryzjerskich, tankują swoje ciężarówki na naszych stacjach benzynowych, kupują kawę w naszych kawiarniach i śpią w naszych hotelach. Przy okazji dbają o swoje rodziny, płacą podatki, budują drogi, mosty, szkoły i szpitale, których używamy na co dzień. Jeśli pan premier chce pomówić o mężczyznach, którzy mają negatywny wpływ na nasze społeczności wiejskie, to powinien on spojrzeć nie dalej jak we własne lustro. Mój okręg i prawdopodobnie cała Kanada byłaby niezmiernie wdzięczna, gdyby pan minister zaczął inaczej adresować źródła problemów, zaczynając od samego siebie – powiedziała w parlamencie Harder.

Kanadyjski premier jest coraz bardziej krytykowany przez własne społeczeństwo za swoją pseudorównościową politykę i obwinianie białych mężczyzn o wszystkie problemy swojego kraju.

Trudeau threat to rural communities

Well said Rachael Harder, MP. The person who is a threat to rural Canada is Justin Trudeau himself, not the workers who build communities everywhere.

Opublikowany przez Andrew Scheer Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Mężczyzna racjonalny

Czy jesteś wystarczająco pewny siebie, żeby jak prawdziwy mężczyzna przyjąć odtrącenie na klatę, uśmiechnąć się nonszalancko i wrócić po więcej?
Czy może uciekniesz, odcinając się od reszty świata za wygodnym buforem?
Przekonaj się!