41-letnia kobieta miała znęcać się fizyczne i psychiczne nad mężem. „Wielokrotnie uderzała go ręką w twarz, gryzła po rękach, szarpała za włosy” – twierdzi policja. W końcu zraniła go nożem. 

– Policjanci zaalarmowani o kolejnej awanturze, w trakcie której kobieta raniła swojego męża nożem w okolicy łydki, umieścili ją w policyjnym areszcie oraz skierowali materiały postępowania do prokuratora rejonowego w Wołominie. Ten postanowił zastosować wobec 41-latki policyjny dozór oraz nakazał jej niezwłoczne opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego. – czytamy na stronie policji

Zatrzymana 41-letnia kobieta miała 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Według ustaleń policji kobieta często znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoim partnerem. Często zdarzało się, że kobieta biła po twarzy mężczyznę, gryzła go po rękach, szarpała za włosy i rzucała w niego różnymi przedmiotami.

Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niej policyjnego dozoru, oraz nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego. Teraz może jej grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kolejny przykład stosowania przemocy fizycznej i psychicznej wobec mężczyzny przez kobietę. Po raz kolejny możemy zacytować słowa pani Sylwii Spurek: „Przemoc ma płeć. Ofiarami są kobiety i dzieci, a sprawcami są mężczyźni.”

źródło: policja.pl

Mężczyzna racjonalny

Czy jesteś wystarczająco pewny siebie, żeby jak prawdziwy mężczyzna przyjąć odtrącenie na klatę, uśmiechnąć się nonszalancko i wrócić po więcej?
Czy może uciekniesz, odcinając się od reszty świata za wygodnym buforem?
Przekonaj się!