Johnny Depp został oskarżony o przemoc domową, a rzekomo bita przez niego żona stała się twarzą #metoo. Jednak nowe dowody w tej sprawie wskazują na to… że wszystko zmyśliła i sama się znęcała nad mężem. 

Johnny Depp, amerykański aktor znany z wielu topowych produkcji m.in. „Edward Nożycoręki”, seria „Piraci z Karaibów”, „Dziewiąte Wrota” czy „Marzyciel”, został oskarżony w zeszłym roku przez swoją żonę Amber Heard o przemoc domową.

Jednak na początku marca tego roku adwokat Deppa złożył w sądzie pozew, z którego wynika, że nie dość, że żona sfabrykowała dowody, to w dodatku to on jest ofiarą znęcania się .

Dowody, które zostały złożone przez obrońców Deppa, świadczą o tym, że Amber Heard miała rzucić w aktora butelką wódki, co spowodowało obrażenia ręki wymagające leczenia szpitalnego. Następnie wielokrotnie biła go pięściami, gdy leżał w łóżku, a potem miała sama sobie zadawać ciosy, żeby wyjść na ofiarę przemocy.

Nieświadoma, że członkowie ochrony pana Deppa (w tym 18-letni weteran z wydziału szeryfa hrabstwa Los Angeles) znajdowali się zaledwie kilka stóp od nich, pani Heard zaczęła fałszywie krzyczeć: „ Przestań mnie bić, Johnny”. Interakcja osiągnęła punkt kulminacyjny, gdy pani Heard przedstawiła fałszywe zarzuty, że pan Depp rzucił w nią telefonem komórkowym, uderzył, a następnie zniszczył apartament. Było wielu świadków tego oszustwa” – czytamy w dokumentach sądowych.

Oskarżenie Deppa miało napędzić jej popularności, przez które stałą się główną twarzą ruchu #MeToo.

Ta bzdurna akcja jest tylko kolejną z wielu prób Johnny’ego Deppa, aby uciszyć Amber Heard” – powiedział adwokat Heard Eric M. George. – Ona nie zostanie uciszona. 

George kontynuował: – Działania pana Deppa dowodzą, że nie jest on w stanie zaakceptować prawdy o jego ciągłym przemocowym zachowaniu […]. Choć wydaje się być zdeterminowany, by przegrać, zwyciężymy w tym bezpodstawnym procesie sądowym i skończymy z nękaniem mojej klientki przez pana Deppa i jego zespół prawny. 

Termin nowej rozprawy jeszcze nie jest znany.

źródło: complex.com

Mężczyzna racjonalny

Czy jesteś wystarczająco pewny siebie, żeby jak prawdziwy mężczyzna przyjąć odtrącenie na klatę, uśmiechnąć się nonszalancko i wrócić po więcej?
Czy może uciekniesz, odcinając się od reszty świata za wygodnym buforem?
Przekonaj się!